Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Praca dla mieszkańców Gminy Lelów Krawcowa -akcesoria dla psów firma Baylabel

05 sierpnia, 2020
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Firma Baylabel jest producentem wysokiej jakości akcesoriów dla zwierząt posiadający w swojej ofercie najwyższej jakości produkty premium. Po sukcesie w sprzedaży produktów personalizowanych obecnie rozpoczynamy silną ekspansję w sprzedaży B2B.
Kogo poszukujemy:
Miłośniczki szycia
Mile widziana miłośniczka psów
Główne zadania:
Szycie akcesoriów dla psów (tj. kokardy, bandamki, kupowniki, saszetki na nagródki)
Wymagania:

  • Doświadczenie w szyciu na stebnówce
  • Mile widziane wykształcenie krawieckie
  • Dokładność i zmysł estetyczny
  • Odpowiedzialność

W celu zorientowania się jakie akcesoria będziesz szyła- zapraszamy do odwiedzenia:

>https://we.tl/b-9D1IHxOPpn

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Profesjonalne, najwyższej klasy narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Współpracujący zespół

Kontakt:

telefon - 797 111 562

Źródło: Urząd Gminy Lelów

Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.