Piątek, 21 września 2018r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Remont wiaduktu w m. Nakło i zamknięcie drogi DK46

Październik 11, 2017
Remont wiaduktu w m. Nakło i zamknięcie drogi DK46


12 października 2017 roku rozpoczyna się remont wiaduktu na drodze krajowej nr DK46 w m. Nakło nad linią kolejową. Istniejący wiadukt zostanie rozebrany, a w jego miejscu powstanie nowy obiekt. Na cały czas prowadzenia robót zostanie zamknięty odcinek DK46, wyznaczone będą objazdy. Objazd prowadzony będzie drogami: DK78, DK1 i DK46. Trasa objazdu wyznaczona przez GDKiA na czas robót przebiega przez Częstochowę, Koziegłowy, Siewierz, Zawiercie, Kroczyce, Pradła i Szczekociny. Planowany termin ukończenia prac to 31 sierpnia 2018 r..

Sugerowane objazdy dla ruchu lokalnego

Witów, Irządze, Zawada Pilicka

Nakło, Przyłęk, Brzostek, Starzyny

Nakło, Zawadka, Siedliska, Gustawów

/> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).