Piątek, 24 września 2021r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Spisz się Mobilnym Punkcie Spisowym na targowisku w Lelowie

23 lipca, 2021
Spisz się Mobilnym Punkcie Spisowym na targowisku w Lelowie


„Wójt Gminy Lelów zaprasza w najbliższy piątek tj. 30 lipca br. w godz. 1300-1600 do Mobilnego Punktu Spisowego, który będzie się znajdował na Targowisku w Lelowie przy boxie nr 1, gdzie rachmistrzowie działający na terenie gminy Lelów będą przeprowadzać wywiady bezpośrednie z mieszkańcami, którzy do tej pory nie wzięli udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Osoby zainteresowane prosimy o przygotowanie  swojego numeru PESEL oraz osób współzamieszkujących.”

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).