Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Spotkanie kolektory słoneczne – wybór beneficjentów

Kwiecień 06, 2017

kolektory sloneczneWójt Gminy Lelów zaprasza na spotkanie z mieszkańcami gminy Lelów. Spotkanie dotyczyć będzie wyboru beneficjentów projektu pn.: „Ograniczenie niskiej emisji na terenie Gminy Lelów poprzez budowę kolektorów słonecznych” w drodze losowania i odbędzie się w poniedziałek 10 kwietnia 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie o godz. 1400. Regulamin  wyboru  oraz  inne  informacje  dostępne są na stronie internetowej www.lelow.pl  zakładka KOLEKTORY SŁONECZNE  lub w Urzędzie Gminy Lelów pok. 56.

Wszystkich  zainteresowanych  prosimy  o przybycie.

Regulamin

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).