Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Szczepienia przeciw COVID-19

15 stycznia, 2021
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Wójt Gminy Lelów informuje, że w gminie Lelów informację w sprawie organizacji szczepień można uzyskać pod nr tel. 34 355 00 14, czynny w dni robocze w godz. od 800 do 1600.

Osoby niepełnosprawne oraz osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu
do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień mogą skorzystać z bezpłatnego transportu. Zapotrzebowanie to należy zgłosić do Urzędu Gminy Lelów pod nr tel. 34 355 01 21 czynny w dni robocze w godz. od 800  do 1600 .

Na szczepienia można się również zapisać w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Gminnym Ośrodku Zdrowia w Lelowie pod nr tel. 34 355 00 10 lub 34 355 00 57 w dni robocze  w godz. od 800 do 1500.

 Na terenie gminy Lelów zorganizowany zostanie mobilny >punkt szczepień – prowadzony przez  SZPAKMED z Rudy Śląskiej ul. Szpaków 33. 
Rejestracja pod nr tel. 322423351

Jak można się zarejestrować?

  • zadzwonić na całodobową i bezpłatną infolinię - >989 lub,
  • zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na >pacjent.gov.pl lub,
  • skontaktować się bezpośrednio z punktem szczepień lub,
  • skontaktować się ze swoim lekarzem POZ.
Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).