Czwartek, 28 maja 2020r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Szkolenie BHP w gospodarstwie rolnym

18 października, 2019
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


Placówka Terenowa KRUS w Koniecpolu oraz ŚODR w Częstochowie zapraszają wszystkich chętnych rolników do wzięcia udziału w szkoleniu na temat BHP w gospodarstwie rolnym, oraz konkursie przeprowadzonym po zakończeniu szkolenia.

Szkolenie  poprowadzi  pracownik do spraw prewencji wypadkowej Pani Marzena Chudzik. Przedstawiona zostanie również informacja w sprawie składania wniosków o świadczenie uzupełniające 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji.

Na zakończenie szkolenia zwycięzcy konkursu z największą ilością punktów otrzymają nagrody rzeczowe. Ponadto każdy z uczestników otrzyma bezpłatne broszury tematyczne oraz kalendarze na 2020 rok.

Szkolenie  odbędzie w dniu 22-10-2019r. się o godzinie 10:00  w Sali Ślubów Urzędu Gminy w Lelowie.

Serdecznie zapraszamy.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).