Środa, 5 sierpnia 2020r. | Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana
Pokaż menu

„Wsparcie szkoleniowe dla podmiotów niegminnych makroregionu południowego którzy planują utworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”

08 lipca, 2020
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Realizacja projektu „Wsparcie szkoleniowe dla podmiotów niegminnych makroregionu południowego którzy planują utworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”, który współfinansowany jest ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.1: Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego, zapraszamy Państwa na bezpłatny cykl szkoleń.
W ramach projektu oferujemy profesjonalne szkolenia:
1. Przygotowanie biznesplanu – 16 godzin
2. Organizacja opieki nad dziećmi do lat 3– 16 godzin
3. Finansowanie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – 16 godzin
4. Współpraca publiczno- prywatna – 8 godzin
Każdy z uczestników otrzymuje pakiet materiałów promocyjno-informacyjnych, obejmujący: skrypt z zakresu ustawy o opiece na dziećmi do lat 3, zestaw prezentacji, notes, długopis, segregator. Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu. Szkolenie odbędzie się w godzinach od 9,00 do 16,00.
Dlaczego warto wziąć udział w projekcie:
Podczas szkoleń dowiedzą się Państwo jak prawidłowo sporządzić biznesplan dla realizowanego przedsięwzięcia, ze szczególnym uwzględnieniem analizy finansowej oraz promocji. Przybliżona Państwu zostanie rola wczesnej edukacji w życiu dzieci, zwłaszcza z terenów wiejskich i małych miejscowości. Poznają Państwo formy opieki nad dziećmi do lat trzech, sposobie ich  funkcjonowania, zakładania, pozyskania środków finansowych, zlecania i przygotowania inwestycji.

Szkolenia zostały przygotowane i prowadzone będą przez wysokiej klasy specjalistów – praktyków z dziedziny wdrażania ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3, ekspertów z dziedziny prawa, finansów, finansów publicznych, ekonomii, partnerstwa publiczno-prywatnego.

Projekt poprzez szeroki wachlarz szkoleń, przybliży Państwu możliwości organizowania opieki nad dziećmi do lat 3, uczestnicy szkolenia nabędą lub zwiększą kompetencje w zakresie tworzenia i prowadzenia instytucji opieki nad dziećmi do lat 3, w szczególności w zakresie dotyczącym realizacji ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.
Uczestnikami szkolenia mogą być:
1. osoby fizyczne, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują utworzyć i prowadzić żłobek lub klub dziecięcy,
2. przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują zatrudnienie dziennego opiekuna,osoby
3. planujące pracę jako dzienny opiekun w ramach działalności prowadzonej na własny rachunek.
Uczestnicy pochodzą z gmin (są zameldowani/mieszkają/prowadzą działalność) na terenie których mieszka mniej niż 5 tys. mieszkańców.
Projekt jest realizowany na obszarze województwa: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy: >zlobki@zlobki-poludnie.pl
ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE BARDZO PROSIMY O PRZESŁANIE  FORMULARZY REKRUTACYJNYCH DOSTĘPNYCH NA STRONIE INTERNETOWEJ PROJEKTU
target="_blank" title="Wsparcie szkoleniowe JST">www.zlobki-poludnie.pl
zakładka „Wsparcie szkoleniowe JST makroregionu południowego”
(>http://zlobki-poludnie.pl/wsparcie-szkoleniowe-dla-podmiotow-niegminnych/)

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY, A LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).