Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

XXV SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN XI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH 26 maja – 1 czerwca 2019 r.

Maj 17, 2019
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, od jedenastu lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Jak co roku, Gmina Lelów postanowiła przyłączyć się do tej akcji krzewienia sportu i popularyzacji kultury fizycznej wśród mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.
W tym celu w dniach od 26 maja do 1 czerwca 2019 r. zorganizowane zostały liczne wydarzenia i imprezy sportowe. W załączeniu kalendarz wydarzeń.  Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).