Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Zaproszenie do udziału w debacie nad Raportem o stanie gminy za 2018 r.

Czerwiec 10, 2019
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Informujemy, że na dzień 27 czerwca 2019 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Lelów planowana jest IX Sesja Rady Gminy Lelów, podczas której przeprowadzona zostanie debata nad Raportem o stanie gminy za 2018 r.

Zgodnie z dyspozycją art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym mieszkańcy gminy mogą zabierać głos w debacie o stanie gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos składa do Przewodniczącego Rady Gminy Lelów pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób. Zgłoszenia należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który została zwołana sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy.

Zgłoszenia mieszkańców do udziału w debacie przyjmowane są w sekretariacie w godzinach pracy Urzędu do dnia 26 czerwca 2019 r. Raport o stanie gminy za 2018 r. dostępny jest w >Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lelów.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).