Piątek, 21 lutego 2020r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zawiadomienie

Wrzesień 11, 2019
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Wójt Gminy Lelów informuje, że z powodu dłuższej nieobecności dotychczasowego inkasenta podatków rolnego, leśnego i od nieruchomości Pana Czesława Dratwy powołanego uchwałą Nr V/38/2019 Rady Gminy Lelów z dnia 21 lutego 2019 r. w sprawie poboru w formie inkasa: podatku rolnego, podatku leśnego i podatku od nieruchomości oraz powołania inkasentów podatkowych( Dz. Urz. Woj. Śl. z 2019 r. poz. 1580) wpłaty podatków III raty można dokonać na konto Gminy Lelów Nr 06 8591 0007 0330 0923 0462 0004 przelewem bądź gotówką:
- w Krakowskim Banku Spółdzielczym Oddział Niegowa Filia Lelów w Lelowie przy ul. Plac Partyzantów 18 (bez pobierania opłat) bądź
- przekazem pocztowym w placówce Poczty Polskiej.
Zamiarem Gminy jest dokonanie zmiany inkasenta, co wymaga podjęcia uchwały przez Radę Gminy Lelów i opublikowania jej w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. Nowo wybrany Sołtys nie jest dotychczas wyznaczony inkasentem podatków.

 

                                                                                                                            Z up. Wójta Gminy Henryk Nowak Sekretarz Gminy

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).