Czwartek, 28 maja 2020r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

100. urodziny Edwarda Kopytkiewicza

19 września, 2019

Swoje 100. urodziny świętował mieszkaniec Mstowa, Edward Kopytkiewicz.

Życzenia jubilatowi składali m.in.: Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz i jego zastępczyni Małgorzata Grabowska, Dyrektor częstochowskiego Oddziału ZUS Leonila Grzesiak, Sołtys Mstowa Zbigniew Bigosiński, Kierownik USC w Mstowie Magdalena Cieśliczka.

j3

Pan Edward od urodzenia mieszka w Mstowie. Pracował m.in. jako szewc, wiele lat jako listonosz. Przez całe życie zajmował się też gospodarstwem – był hodowcą owiec, miał plantację truskawek. Znany i lubiany przez lokalne społeczeństwo. Aktualnie jest w niezłej formie fizycznej i mentalnej, a pozytywne myślenie i uśmiech na twarzy to jego recepta na długowieczność.

Galeria zdjęć

100. urodziny Edwarda Kopytkiewicza100. urodziny Edwarda Kopytkiewicza100. urodziny Edwarda Kopytkiewicza100. urodziny Edwarda Kopytkiewicza

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).