Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

„Akademia kluczowych kompetencji mieszkańców województwa śląskiego”

Kwiecień 16, 2019

Biuro „INTERLOGOS” w ramach bezpłatnego projektu unijnego „Akademia kluczowych kompetencji mieszkańców województwa śląskiego” zaprasza do udziału w szkoleniu komputerowym wszystkich pracujących mieszkańców woj. śląskiego w wieku od 25 do 64 lat.

a1

Kurs komputerowy przeprowadzany jest na wszystkich poziomach zaawansowania (A-podstawowy, B-średnio-zaawansowany, C-zaawansowany) i obejmuje 120 godz. szkolenia oraz realizowany jest w ciągu max. 4 miesięcy - przy częstotliwości spotkań od 2 do 3 w tygodniu po od 3 do 6 godz. w czasie jednego spotkania.
Kurs zakończony jest egzaminem zewnętrznym i otrzymaniem przez jego uczestników Międzynarodowego Certyfikatu DIGCOMP.

Kontakt:
email: lub tel. 507-389-889

Szczegóły do pobrania w linku poniżej:

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).