Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Bezpłatne porady prawne dla ofiar przestępstw

Listopad 13, 2017

 

Stowarzyszenie Pomocy Ofiarom Przestępstw ,,Etoh '' zaprasza mieszkańców gminy Mstów na bezpłatne porady prawne, świadczone przez prawników Stowarzyszenia - skierowane w szczególności do osób dotkniętych przestępstwem oraz dla osób niepełnosprawnych.

 

etoh_logo

Dyżury prawnika odbędą się w dniach:

- 16.11.2017 r.,     
- 30.11.2017 r.

w godz. od 12.00 do 14.00 w pokoju nr 12 w Urzędzie Gminy Mstów.

więcej: http://www.etoh.czest.pl/

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).