Czwartek, 21 czerwca 2018r. | Imieniny: Alicji, Alojzego
Pokaż menu

Bezpłatne porady prawne dla ofiar przestępstw

Listopad 13, 2017

 

Stowarzyszenie Pomocy Ofiarom Przestępstw ,,Etoh '' zaprasza mieszkańców gminy Mstów na bezpłatne porady prawne, świadczone przez prawników Stowarzyszenia - skierowane w szczególności do osób dotkniętych przestępstwem oraz dla osób niepełnosprawnych.

 

etoh_logo

Dyżury prawnika odbędą się w dniach:

- 16.11.2017 r.,     
- 30.11.2017 r.

w godz. od 12.00 do 14.00 w pokoju nr 12 w Urzędzie Gminy Mstów.

więcej: http://www.etoh.czest.pl/

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).