Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Budowa kanalizacji ściekowej w Latosówce

Listopad 18, 2018

Budowa kanalizacji ściekowej w miejscowości Latosówka dobiegła końca. Gmina Mstów otrzymała ponad 3,5 miliona złotych dofinansowania unijnego na wykonanie tego zadania, w ramach RPO WSL.
http://www.mstow.pl/art/2834,budowa-kanalizacji-w-miejscowosci-latosowka

slaskie

Zadanie pn. „Budowa kanalizacji ściekowej w miejscowości Latosówka gmina Mstów” było realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej V: Ochrona środowiska i efektywne wykorzystanie zasobów, dla działania 5.1: Gospodarka wodno-ściekowa, dla poddziałania 5.1.2. : Gospodarka wodno-ściekowa RIT, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

rpo-logo

Umowa z Wykonawcą została podpisana 04 kwietnia 2018r i od razu ruszyły prace, które trwały do końca października br. Pisaliśmy o tym wcześniej:

http://www.mstow.pl/art/3114,podpisana-umowa-na-wykonanie-kanalizacji-w-latosowce

http://www.mstow.pl/art/3237,budowa-kanalizacji-sciekowej-w-latosowce

 

Zakres robót obejmował m.in.:

a) budowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w miejscowości Latosówka o długości ponad 5,2 kilometra.

b) budowę przyłączy kanalizacyjnych,

c) odtworzenie nawierzchni ulic.

l18

Wykonawcą było Konsorcjum Firm:

Lider Konsorcjum: P.U.H.P. „INST-GAZ” M. Kasztelan, J. Nawracała, S. Jałowiecki Spółka Jawna, Jaskrów ul. Częstochowska 213, 42-244 Mstów

Partner Konsorcjum: „HYDROMEX PLUS Spółka z o.o.” Spółka Komandytowa ul. Dobrzyńska 151/153, 42-200 Częstochowa
 

logotypes_bottom2

Galeria zdjęć

Budowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końcaBudowa kanalizacji ściekowej w Latosówce dobiegła końca

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).