Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w Mstowie

Czerwiec 14, 2018

Trwają prace, związane z realizacją zadania pn. „Budowa sieci wodociągowej od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w Mstowie”.

Nie do uwierzenia wręcz jest, że na odcinku ul. Sportowej w Mstowie (za „źródełkiem”) i na Chraponiu w Zawadzie mieszkańcy nigdy do tej pory nie mieli dostępu do sieci wodociągowej (!!),  w XXI wieku nadal korzystają ze studni. Z inicjatywy Wójta i za zgodą Rady Gminy wreszcie przyszedł czas na zabezpieczenie środków finansowych w budżecie gminy i wykonanie wodociągu.
 

z13

 

Przypomnijmy, że przygotowując się do inwestycji, w 2017r. Gmina Mstów opracowała dokumentację  projektowo-kosztorysową (wraz z kosztorysem inwestorskim i przedmiarem robót) na  budowę ww. sieci wodociągowej o łącznej długości 2816,5m. Wykonano m.in. badania geologiczne podłoża gruntowego oraz uzyskano wszystkie niezbędne uzgodnienia.

Inwestycję realizuje Samorządowy Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej Gminy Mstów - zgodnie z opracowaną dokumentacją techniczną.

Galeria zdjęć

Trwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w MstowieTrwa budowa wodociągu od ul. Głównej w Zawadzie do ul. Sportowej w Mstowie

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).