Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Fitness w GOKu

21 września, 2020

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie zaprasza na nowe zajęcia fitness, które poprowadzi dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki.

fitness-w-GOK

Na zajęciach stawia na technikę i dobrą atmosferę. Spalone kalorie, wyrzeźbiona sylwetka oraz energia na resztę dnia to skutki uboczne dla uczestników treningu. A jest to trening wytrzymałościowy, służący wzmacnianiu wszystkich grup mięśniowych - poprzedzony około 10-minutową rozgrzewką, a zakończony kilkuminutowym stretchingiem. Ma na celu wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji fizycznej oraz koordynacji ruchowej.

Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie rozpoczęcia zajęć znajdą Państwo na załączonym plakacie.

 

Informacja: K.Drynda, Dyrektor GOK w Mstowie

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).