Wtorek, 7 lipca 2020r. | Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego
Pokaż menu

Informacja o przetargu

27 maja, 2020
Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

Informujemy, że zaplanowany na dzień 29 maja 2020 r. na godz. 12:00, przetarg na sprzedaż działek budowlanych w miejscowości Zawada - „Malinowe Osiedle”, który miał być przeprowadzony w siedzibie Urzędu Gminy, ul. Gminna 14,

został przeniesiony do budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie, Plac Mickiewicza 17 (wejście od strony ul. Częstochowskiej, na I piętrze).

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).