Wtorek, 7 lipca 2020r. | Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego
Pokaż menu

IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19

27 maja, 2020

Rząd przedstawił czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19.

pap_20200527_0C5-3

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w KPRM w Warszawie, 27 maja Fot. PAP/Marcin Obara

 

Od 30 maja nie będzie trzeba zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni pod warunkiem zachowania 2 metrów odstępu od innych. Tydzień później otwarte zostaną kina, teatry, siłownie i salony masażu, ale w ścisłym reżimie sanitarnym.

Zmiany opisano szczegółowo w komunikacie rządu, Jak podkreślono, znoszenie kolejnych ograniczeń dotyczących COVID-19 jest możliwe, ponieważ w większości województw liczba zachorowań spada. Stale obserwowana jest także sytuacja epidemiczna;

 

Więcej:

https://samorzad.pap.pl/kategoria/aktualnosci/nowe-zasady-zaslaniania-nosa-i-ust-otwarte-kina-i-silownie-rozpoczyna-sie

Galeria zdjęć

IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19IV etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).