Środa, 18 lipca 2018r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Komunikacja autobusowa GZK na Latosówce

Sierpień 11, 2017

Od 1 sierpnia br. na terenie Gminy Mstów, w miejscowości Latosówka, można zauważyć zielone autobusy GZK Rędziny.

Dzieje się tak za sprawą porozumienia w sprawie świadczenia usług publicznego transportu zbiorowego na linii komunikacyjnej Latosówka – Częstochowa i Częstochowa - Latosówka, podpisanego przez Wójta Gminy Mstów, Tomasza Gęsiarza z Wójtem Gminy Rędziny, Pawłem Militowskim.
 

lat1

Na mocy tego porozumienia - długo wyczekiwanego przez mieszkańców Latosówki - zielone autobusy wjeżdżają na teren Gminy Mstów w dni robocze (6 kursów dziennie) oraz w soboty i święta (3 kursy).
 

lat2

Poniżej podajemy rozkład jazdy autobusów linii RL.

Rozkład ważny od 01.08.2017 r.

 

Kierunek Częstochowa

Przystanek: LATOSÓWKA – UL.SŁONECZNA
Kierunek : CZĘSTOCHOWA

lat6_rozklad-jazdy--Sloneczna

 

Kierunek : Latosówka

Przystanek: CZĘSTOCHOWA – UL. PIŁSUDSKIEGO
Kierunek : LATOSÓWKA

Oznaczenie RL – kursuje do Latosówka przez Konin

lat7_rozklad-jazdy--Pilsudskiego

 

Galeria zdjęć

Komunikacja autobusowa GZK na LatosówceKomunikacja autobusowa GZK na LatosówceKomunikacja autobusowa GZK na LatosówceKomunikacja autobusowa GZK na LatosówceKomunikacja autobusowa GZK na LatosówceKomunikacja autobusowa GZK na LatosówceKomunikacja autobusowa GZK na Latosówce
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).