Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

Komunikat MZDiT

24 marca, 2020

mzdit

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że w związku z zagrożeniem rozprzestrzenia się koronawirusa i obserwowanym od kilku dni drastycznym spadkiem podróży odbywających się komunikacją miejską i podmiejską, od 1 kwietnia 2020 roku do odwołania, w dni robocze zostanie wprowadzony rozkład roboczy wakacyjny.

Rozkłady sobotnie i niedzielne pozostaną niezmienione.

Załącznik do pobrania:

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).