Czwartek, 6 maja 2021r. | Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa
Pokaż menu

Komunikat MZDiT

14 listopada, 2020

MZDiT w Częstochowie informuje, że od 16 listopada 2020 r. w dni robocze od poniedziałku do piątku zostaną wprowadzone WAKACYJNE rozkłady jazdy w całej sieci komunikacyjnej.

W załączeniu komunikat nr 64/2020, w którym znajdą Państwo szczegółowe informacje.

DOC 64-komunikat---Rozklady-wakacyjne-od-16_11_2020-r_

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).