Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Komunikat MZDiT Nr 8/2018

Maj 23, 2018

MZDiT

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od 1 czerwca 2018 roku zostaną wprowadzone korekty godzin odjazdu na liniach nr 13, 19, 21 i 28.

 

 

Zgodnie z opublikowanym w dniu 11.12.2017 roku komunikatem, dotyczącym wyjątków w kursowaniu autobusów i tramwajów w 2018 roku przypominamy, że:

31 maja (czwartek - Boże Ciało)obowiązują rozkłady niedzielne,

natomiast 1 czerwca (piątek po Bożym Ciele) obowiązują rozkłady sobotnie.
 

 

Informacje dotyczące wyjątków w kursowaniu w całym 2018 roku są dostępne na stronie internetowej MZDiT w zakładce Publiczny Transport Zbiorowy – Aktualności oraz w wiatach przystankowych.

PDF Pobierz komunikat (pdf)

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).