Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu

Marzec 11, 2019

Jedną z propozycji świętowania 8 marca, czyli Dnia Kobiet, był wieczorny koncert w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie. Na scenie wystąpił aktor teatralny, musicalowy, piosenkarz, artysta wielu pokoleń - Dariusz Kordek.

Dariusz Kordek jest znany przede wszystkim z roli aktorskich w filmach i w serialach (m.in. „Kroll”, „Młode Wilki”, „Poranek Kojota”, serial „W labiryncie”). Oprócz tego artysta występuje na scenach teatralnych, w spektaklach i musicalach. Jest też piosenkarzem, który z łatwością wykonuje repertuar własny, repertuar znanych osób czy kolegów z branży.
 

k2

 

Podczas piątkowego koncertu w mstowskim GOKu artysta zaśpiewał utwory z wielu różnych kierunków i stylów muzycznych. Znalazły się tam m.in. przeboje z okresu międzywojennego, utwory biesiadne, czy perełki pochodzące z musicalu „Metro” czy filmu „Dirty dancing”. Artysta był mile zaskoczony reakcją publiczności i przy wspólnym śpiewie wykonał wiele utworów. Dodatkowym atutem jego występu była autorska interpretacja piosenek, w której aktor pokazał swoje zdolności aktorskie.

 

Tradycyjnie po koncercie, wszystkie obecne Panie zostały obdarowane kwiatami z okazji Dnia Kobiet. To był piękny wieczór, zadedykowany dla wszystkich Pań.

Informacja: Krzysztof Drynda - Dyrektor GOK Mstów

Galeria zdjęć

Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu - Dariusz Kordek, 08.03.2019

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).