Poniedziałek, 20 maja 2019r. | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Pokaż menu

Konferencja „Podatkowe aspekty działalności gospodarczej w 2018r.”

Czerwiec 11, 2018

Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji, dotyczącej podatkowych aspektów działalności gospodarczej, która odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, przy ul. Śląskiej 11/13, 19 czerwca 2018 r. o godzinie 9.00.

 

Gościem specjalnym konferencji będzie prof. Witold Modzelewski – wybitny prawnik i współtwórca systemu podatkowego obowiązującego w Polsce.

konf1

Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa osobistego lub osoby przez Państwa wyznaczonej na adres:mwytrzymala@czestochowa.um.gov.pl
 

 

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa

w Częstochowie

Al. N.M.P. 24/5

42-202 Częstochowa

www.riph.czest.pl

tel./fax. 34 366 09 67

tel. 34 344 82 58

konf2

 

 

 

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).