Piątek, 10 lipca 2020r. | Imieniny: Sylwany, Witalisa, Antoniego
Pokaż menu

Konkurs Plastyczny „Wirtualna kartka dla mojego Taty”

25 czerwca, 2020

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie w dniu 23 czerwca po raz kolejny rozdał nagrody dla małych artystów. Okazją był Konkurs Plastyczny "Wirtualna kartka dla mojego Taty".
 

Tematem była właśnie kartka - ale wykonana nie w tradycyjnej technice plastycznej, lecz przy użyciu programu graficznego. Każdy uczestnik mógł wykonać jedna kartkę dla swojego Taty, wykorzystując możliwości programu MS PAINT. Wszystkie nadesłane prace zawierały w sobie pewien niepowtarzalny przekaz i wyraz artystyczny. Jury nagrodziło kartki, w których wkład pracy był największy, a pomysł autorski.

konkurs2

 

Rozdanie nagród odbyło się w sali widowiskowej GOKu, z dbałością o zasady bezpieczeństwa. Bezcenne dla wszystkich było to, że mogli choć w taki sposób spotkać się w przestrzeni kultury, szczególnie w dniu poświęconym Ojcom. Tatusiowie mogli osobiście odebrać upominek dla siebie, towarzysząc własnemu dziecku w ceremonii ogłoszenia wyników. Nagrodzone dzieci otrzymały dyplom, grę planszową oraz kartkę dla Taty (wykonaną na Konkurs i wydrukowaną przez drukarnię jako pocztówkę).

Rozdano 14 dyplomów za nagrodzone prace, w tym cztery nagrody za miejsca I - III oraz wyróżnienia. Konkurs ten był dopełnieniem akcji plastycznej, która miała na celu aktywizację dzieci i rodzin podczas pandemii.

konkurs4

Lista osób wyróżnionych w konkursie plastycznym "Wirtualna kartka dla mojego Taty”:

I m. - MAJA KUBAN, lat 9, Szkoła Podstawowa Kuchary
II m. - KACPER CAŁUS, lat 9, SP Kuchary WIKTORIA CAŁUS, lat 7, S.P. Kuchary
III m. - LENA KURKOWSKA, lat 7, SP Mstów

Wyróżnienia:
LENA TOMZIK, lat 9, SP Brzyszów
WIKTOR GOŁDY, lat 7, SP Kuchary
PATRYK WEŻGOWIEC, lat 8, SP Kuchary
EMIL ROZPONDEK, lat 8, SP Kuchary
NADIA ŻAK, lat 9, SP Mstów
ANNA BEDNAREK, lat 9, SP Kuchary
MATEUSZ GAUDY, lat 9, SP Kuchary
MIŁOSZ NIESMACZNY, lat 10,  SP Kuchary
WIKTOR TRĄBSKI. ; lat 9, SP Kuchary
JULIA ROZPONDEK, lat 8, SP Kuchary

 

Info: Krzysztof Drynda - Dyrektor GOK Mstów

Galeria zdjęć

Konkurs Plastyczny Konkurs Plastyczny Konkurs Plastyczny Konkurs Plastyczny Konkurs Plastyczny Konkurs Plastyczny
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).