Poniedziałek, 18 stycznia 2021r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Nieodpłatna pomoc prawna

08 stycznia, 2021

Informujemy mieszkańców Gminy Mstów, iż nieodpłatna pomoc prawna w Powiecie Częstochowskim odbywa się zgodnie z harmonogramem pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej (w załączeniu).
 

41834_nieodplatna-pomoc-prawna_1

Na dzień dzisiejszy w związku z epidemią COVID-19 porady odbywają się w sposób zdalny.

Osoby zainteresowane poradą mogą same umawiać się poprzez stronę internetową Powiatu Częstochowskiego. Wszystkie telefony i wytyczne podane są na stronie internetowej Powiatu Częstochowskiego w zakładce „Nieodpłatna Pomoc Prawna”.

https://czestochowa.powiat.pl/index.php/page_id=1122

Do pobrania załącznik:

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).