Piątek, 15 stycznia 2021r. | Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora
Pokaż menu

Nowy radiowóz w KP w Kłomnicach

28 listopada, 2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Kłomnicach odebrali nowy radiowóz. Zakup został sfinansowany ze środków gmin (Kłomnice, Mstów, Mykanów, Rędziny), Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz z budżetu Policji.
 

Dzięki współpracy i zaangażowaniu finansowym samorządu terytorialnego, do mundurowych z Komisariatu Policji w Kłomnicach trafiła toyota saris. Nowy radiowóz nie tylko poprawi komfort pracy funkcjonariuszy, ale przyczyni się do efektywniejszej obsługi mieszkańców naszego powiatu - co przełoży się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Gmina Mstów partycypowała w kosztach przedsięwzięcia, udzielając w 2020r. (wspólnie z gminami: Kłomnice, Mykanów i Rędziny) dotacji na zakup nowego radiowozu dla Komisariatu Policji w Kłomnicach, w kwocie 10 tyś. zł.

komisariat-01
 

Więcej: http://czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/300401,Flota-czestochowskiej-policji-bogatsza-o-2-nowe-radiowozy.html

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).