Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg”

23 lutego, 2021

Uczeń Szkoły Podstawowej w Mstowie, Adrian Pardela, został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Krąg” – Polska od czasów napoleońskich do końca I wojny światowej.

Uroczystego wręczenia dyplomu dokonała Wicedyrektor SP Mstów, Anika Wasil. Ponadto pozostali uczniowie biorący udział w konkursie: Dominik Mazurek, Jakub Pardela, Julia Lisowska, Igor Podolak, Daniel Grabowski, otrzymali dyplomy za udział i zdobycie odpowiedniej ilości punktów.

IMG_20210219_123302

Szkolnym koordynatorem konkursu i opiekunem uczniów jest nauczyciel historii SP Mstów, Piotr Całusiński. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Więcej:
http://www.szkolamstow.pl/z-zycia-szkoly,ogolnopolski-konkurs-historyczny-krag,wiecej.html

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).