Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Piknik Rodzinny w SP Kuchary

Czerwiec 10, 2019
Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

1 czerwca 2019 r. odbył się już IV Szkolny Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Kucharach.

Jak zwykle odbyły się występy dzieci - tym razem uczniowie zaprezentowali bajkę „Królewna Śnieżka”, jak również  piosenki i wiersze o tematyce rodzinnej.

 

Po wspólnych występach odbył się rodzinny bieg. Każdy uczestnik został nagrodzony pamiątkowym medalem, a pierwsze trzy rodziny otrzymały nagrody.

Jak co roku był również wspólny grill, ciasto, loteria fantowa i zabawy. Na zakończenie odbyły się pokazy strażackie, które zaprezentowali strażacy z OSP Kuchary i OSP Małusy Małe.

Na tegorocznym pikniku gościliśmy m.in.: Wójta Gminy Mstów Tomasza Gęsiarza, Radnego Wsi Kuchary Mariusza Kowalczyka, Sołtysa Kuchar Konrada Sojdę oraz przedstawicieli straży pożarnej (na czele z Prezesem Gminnym OSP RP dh. Wiesławem Kyziołem) i Komisariatu Policji w Kłomnicach.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).