Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Plan priorytetowy dzielnicowego

16 września, 2020

Realizując Plan priorytetowy dzielnicowego, Komisariat Policji w Kłomnicach apeluje o zwrócenie szczególnej uwagi na teren rekreacyjny i plac zabaw przy Urzędzie Gminy w Mstowie.

kp-klomnice

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2020 roku do 31.12.2020 roku jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, a także ograniczenie zjawiska spożywania alkoholu, dewastacji ogólnie dostępnego mienia, zaśmiecania oraz zakłócania ładu i porządku publicznego na terenach rekreacji i placu zabaw w miejscowości Mstów ul. Gminna (przy budynku Urzędu Gminy).

W związku z tym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób mieszkających w bezpośrednim sąsiedztwie tego terenu (oraz przemieszczających się w jego rejonie) o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Komisariat lub skontaktować się z dzielnicowym tel. 508-036-611 .

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).