Wtorek, 20 października 2020r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu

Progi zwalniające w Małusach Małych

23 września, 2020

W Małusach Małych zostały wykonane dwa progi zwalniające w ciągu drogi gminnej nr 631045 S. Zadanie zrealizowano w ramach Funduszu Sołeckiego.

progi_malusy-male_1

Zakres prac obejmował:

- mechaniczne rozebranie masy bitumicznej i podbudowy z kruszywa kamiennego ;

- wykonanie podbudowy i profilowanie podłoża ;

- wykonanie progów o nawierzchni z kostki betonowej B1 (grubość 8cm) w kolorze czerwonym ;

- wykonanie oznakowania pionowego oraz poziomego (poprzez malowanie farbami akrylowymi z granulatem szklanym w kolorze białym linii P25 i PEO) ;

- oznakowanie progu zwalniającego kolorem czerwonym ;

- montaż i malowanie znaków pionowych i poziomych (punktowe elementy odblaskowe).

Galeria zdjęć

Progi zwalniające w Małusach MałychProgi zwalniające w Małusach MałychProgi zwalniające w Małusach MałychProgi zwalniające w Małusach MałychProgi zwalniające w Małusach Małych
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).