Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Projekt „Być jak Ignacy”

25 listopada, 2020

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaskrowie bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym "Być jak Ignacy". W ramach innowacji pedagogicznej uczniowie klasy II realizują zadania wskazane przez organizatorów.

Twórcą innowacji jest pani Ewa Bodanka-Zarychta, nauczycielka i edukatorka aktywnie promująca nowe technologie w edukacji. W tym roku na uczestników czeka mnóstwo doświadczeń, ćwiczeń oraz zabaw edukacyjnych!
 

Byc-jak-Ignacy-1

Tematyka czterech bloków dotyczy: energii, ekologii, transportu oraz nowych technologii! Energia odnawialna, nieodnawialna, z wnętrza ziemi, z plazmy, słoneczna, z przestrzeni kosmicznej...
Temat energii jest fascynujący i zawiły jednocześnie! W listopadzie uczniowie pracują zdalnie, poznając zagadnienia związane z energią odnawialną. W domowym zaciszu powstają prace końcowe - piękne wiatraki.


logo-projektu

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).