Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Przebudowa ulicy Brzozowej w Wancerzowie

07 sierpnia, 2020

Rozstrzygnięte zostało postępowanie przetargowe na przebudowę ulicy Brzozowej w Wancerzowie. W wyniku badania i oceny ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego został wybrany Wykonawca inwestycji (do przetargu złożonych zostało 12 ofert). Prace mają rozpocząć się po 15 sierpnia.

 

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa ulicy Brzozowej w Wancerzowie”, o łącznej długości 462,95mb, w następującym zakresie:

· wykonanie robót pomiarowych,

· wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,

· wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, ograniczonej krawężnikiem betonowym najazdowym,

· wykonanie poboczy.

brzozowa

Ulica Brzozowa jest to ogólnodostępna droga gminna, wewnętrzna. Łączy drogę wojewódzką DW 786 z ul. Jaskrowską w Wancerzowie. Planowana jezdnia będzie miała szerokość 5,00m, nawierzchnia z kostki brukowej. Termin zakończenia inwestycji: 30 września 2020r.

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).