Sobota, 14 grudnia 2019r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu

Remont dachu na budynku Urzędu Gminy

Sierpień 07, 2019

Przedmiotem zamówienia było wykonanie remontu pokrycia dachu na budynku UG Mstów. Prace były niezbędne, gdyż dach przeciekał i groziło to zalewaniem pomieszczeń w okresach deszczowych.
 

Zamówienie obejmowało:

- wymianę orynnowania,

- renowację pokrycia dachowego,

- docieplenie stropodachu,

- uporządkowanie terenu po wykonanych pracach.

Wykonano również montaż urządzeń klimatyzacji w budynku Urzędu. Jednostki wewnętrzne montowane były w pomieszczeniach, a jednostki zewnętrzne zamontowano na dachu budynku (stropodach wentylowany).

d3

Wykonawcą remontu dachu była Firma Budowlano-Remontowa „DACHSYSTEM” inż. Joachim Skolik; 47-120 Zawadzkie. Natomiast montaż klimatyzacji został wykonany przez firmę „BIO-KLIM” 63-400 Ostrów Wielkopolski. Wykonawcy zostali wybrani w wyniku zapytań ofertowych (zgodnie z Zarządzeniem nr 24/2014 z 16.04.2014r. w sprawie Regulaminu udzielania zamówień o wartości szacunkowej do 30 tys. euro przez Gminę Mstów).

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).