Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Robert Kapica w „Hotel Paradise 2”

09 września, 2020

Jednym z bohaterów drugiej edycji popularnego reality-show "Hotel Paradise" (pierwszą edycję obejrzało ponad 700 tys. osób) jest były mieszkaniec Gminy Mstów, obecnie pracujący jako model, Robert Kapica.

O 20-letnim Robercie świat usłyszał w 2016 roku, kiedy to wygrał światowy finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli „The Look of The Year”. Był pierwszym w historii mężczyzną i Polakiem, który wygrał światową edycję tego konkursu.

robert-kapica1

Elegancki, dobrze wychowany, ułożony. Dzieciństwo spędził w Wancerzowie (Mama z domu Ziętal, a to znane i zasłużone nazwisko w naszej gminie - przyp.red.), gdzie mieszkał i aktywnie spędzał czas jak każde dziecko w tym wieku – grając m.in. w piłkę w „Warcie” Mstów.
Od 2016 roku, kiedy wygrał konkurs The Look Of the Year, zajmuje się zawodowo modelingiem. Reprezentował Polskę na wyborach Mister World 2019. Interesuje się modą, sportem, mechaniką i motoryzacją. Dobrze tańczy, lubi dbać o swój wizerunek. Przez dwa lata trenował sporty walki, regularnie ćwiczy na siłowni. Jest romantykiem, ma duży szacunek do kobiet.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).