Wtorek, 26 maja 2020r. | Imieniny: Filipa, Pauliny
Pokaż menu

Środki ochrony indywidualnej dla strażaków OSP

31 marca, 2020

W trosce o bezpieczeństwo strażaków z jednostek OSP z terenu Gminy Mstów zostały zakupione środki ochrony indywidualnej w postaci:

- kombinezonów ochronnych,

- płynów dezynfekujących,

- masek ochronnych,

- rękawic nitrylowych,

- gogli ochronnych.

osp2

Są to środki ochrony osobistej, niezbędne do zabezpieczenia strażaków w czasie niesienia pomocy  podczas trwania epidemii koronawirusa w Polsce.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).