Wtorek, 11 grudnia 2018r. | Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Św. Mikołaj na mstowskim rynku

Grudzień 09, 2017

6 grudnia całą Polskę ogarnia szał prezentów i czerwony strój mikołajkowy. Już po raz kolejny na mstowskim rynku zawitał ten długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj i jego bajkowi pomocnicy. Mimo psotnej pogody w centrum Mstowa zrobiło się gwarno.

 

Zaraz gdy zapadł zmrok odbyło się uroczyste odliczanie do wspólnego oświetlenia choinki. W blasku świateł dzieci (z rodzicami lub dziadkami) stały w długiej kolejce wzdłuż całego rynku - po to, by dostać się na scenę, a tam na kolana Świętego Mikołaja i po prezent.

Dodatkowo można było zrobić sobie zdjęcie ze Św.Mikołajem lub inną bajkową postacią. W tym roku na rynku znalazły się: Królowa Śniegu i Polarny Miś, Pirat, Czarownica i Dyrektor w diabelskiej odsłonie oraz Mikołaj z dwoma pięknymi Mikołajkami. To bajkowe grono rozdało dzieciom mnóstwo prezentów: pluszaków, maskotek i innych przytulanek, piłek, plecaczków, gier, kubeczków i świątecznych gadżetów.

 

Każde dziecko wchodząc na scenę dostało od Królowej Śniegu gwiazdkę i śnieżny pył. Od państwa Zwolskich z Pizzerii "Cicha Woda" dzieci dostały po kawałku pizzy.

Info: GOK Mstów

Galeria zdjęć

Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017Mikołaj 2017
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).