Środa, 15 lipca 2020r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

„Święto Ziemniaka” w Latosówce

08 października, 2019

Stowarzyszenie Belweder zorganizowało w Latosówce integracyjną imprezę pn. "Święto Ziemniaka". Mimo nie najlepszej pogody uczestnicy dopisali. Przygotowany poczęstunek oraz prowiant przyniesiony przez gości smakował świetnie. Uczestnicy bawili się do późnych godzin wieczornych przy ognisku i muzyce.

Imprezę uświetnił akustyczny występ częstochowskiego artysty, Roberta Madziarza (Rob Gitanik)

 

Dziękujemy mieszkańcom i zaproszonym gościom za bardzo sympatycznie spędzony czas.

Info: Marcin i Krysia Wychowaniec

Galeria zdjęć

„Święto Ziemniaka” w Latosówce„Święto Ziemniaka” w Latosówce„Święto Ziemniaka” w Latosówce„Święto Ziemniaka” w Latosówce„Święto Ziemniaka” w Latosówce„Święto Ziemniaka” w Latosówce„Święto Ziemniaka” w Latosówce

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).