Piątek, 29 maja 2020r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Tablice sołeckie

03 listopada, 2019

W kilkunastu sołectwach Gminy Mstów zamontowano nowe, ogólnodostępne tablice sołeckie. Jest to uzupełnienie wymiany starych i nieestetycznych tablic metalowych, która została wykonana w 2016 roku. Pisaliśmy o tym: http://www.mstow.pl/art/2216,2016-03-tablice

Tablice sołeckie stanowią źródło informacji i komunikacji wśród lokalnych społeczności. Służą m.in. do wywieszania wszelkich aktualnych informacji czy rozpowszechniania ogłoszeń.

Brzyszow1

Nowe tablice wykonane są z drewna, natomiast góra daszku pokryta jest gontem bitumicznym. Każda tablica wyposażona jest w dodatkową naklejkę informacyjną z nazwą miejscowości.

Galeria zdjęć

Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019Tablice Sołeckie 2019

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).