Wtorek, 16 stycznia 2018r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

TAURON radzi – bezpieczna iluminacja

Grudzień 20, 2017

W trosce o bezpieczeństwo firma TAURON Dystrybucja przygotowała elektroniczną wersję plakatu, przypominającego mieszkańcom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, dotyczących montażu iluminacji i dekoracji świątecznych.

 

tauron-iluminacje-rady
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).