Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Teledysk „Moja okolica” – premiera na YouTube

22 września, 2020

27 września 2020 r. o godz. 17.00 na kanale YouTube GOKu będzie miała miejsce premiera teledysku do utworu "Moja okolica" w wykonaniu KGW „Mstowianki”.
 

gok1

Klip to nowoczesna produkcja video, zrealizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie oraz firmę KIP Studio. Autorem zdjęć i filmów video kręconych smartfonem jest Dyrektor GOKu Krzysztof Drynda oraz specjalista w dziedzinie obróbki video Piotr Krzyżoszczak. Obrazy prezentujące walory przyrodnicze Gminy Mstów w połączeniu z dynamicznym, nowoczesnym utworem, są okazją nie tylko do stworzenia ciekawego filmu promocyjnego, ale także do utrwalenia i szerszego ukazania działań pań z Koła Gospodyń Wiejskich.

Aktualnie trwają prace nad nagrywaniem instrumentów do kolejnej piosenki o Mstowie pt. "Pieśń o skale", do której również powstanie teledysk.

info: K.Drynda, Dyrektor GOK w Mstowie

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).