Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Test syren alarmowych

31 lipca, 2020
UWAGA !!!

W dniu 1 sierpnia 2020 roku o godzinie 17:00 na terenie Gminy Mstów przeprowadzony zostanie krajowy test sprawności syren alarmowych, które są wykorzystywane w systemie ostrzegania i alarmowania ludności. Test zostanie przeprowadzony w ramach obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

test-syren-alarmowych

W trakcie testu będzie emitowany dźwięk ciągły trwający trzy minuty - oznaczający odwołanie alarmu.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).