Czwartek, 18 października 2018r. | Imieniny: Juliana, Lukasza
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Utrudnienia w połączeniach telefonicznych

Styczeń 19, 2018
Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

Szanowni Państwo,
w związku z trwającymi pracami przy wymianie centrali telefonicznej w Urzędzie Gminy, w najbliższych dniach mogą występować utrudnienia podczas prowadzenia rozmów z pracownikami Urzędu Gminy.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby trwające prace nie wpływały negatywnie jakość Państwa obsługi.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).