Sobota, 21 kwietnia 2018r. | Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa
Pokaż menu

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA „PARTNERSTWO PÓŁNOCNEJ JURY”

Luty 07, 2017

W miejscowości Moczydło (gmina Niegowa) odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”.

6 lutego br. (poniedziałek) w restauracji „Dąbrówka” członków Stowarzyszenia PPJ powitali; Prezes Zarządu - Halina Palarz,  a także pani Wójt Gminy Niegowa, Dorota Hajto-Mazur.

Obrady Zebrania prowadziła Prezes Zarządu PPJ, Halina Palarz. Przedstawiła zgromadzonym sprawozdanie roczne z działalności Zarządu za rok 2016r., zaprezentowała też i omówiła sprawozdanie finansowe za 2016r.

 

news-2017-02-07-walne1.jpg

Walne Zebranie udzieliło Zarządowi absolutorium za rok 2016. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Alfred Sojka, zaprezentował sprawozdanie Komisji za ubiegły rok, które również jednogłośnie zatwierdziło Walne Zebranie.

Przewodnicząca Zebrania omówiła także proces aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014-2020.

Zostały również omówione m.in. zmiany w Procedurze oceny i wyboru operacji konkursowych i własnych, plan szkoleń (dla pracowników, członków Rady, Zarządu Stowarzyszenia, Komisji Rewizyjnej), aktualizacja harmonogramu konkursów. 

 

news-2017-02-07-logo-ppj1.jpg

Głos w trakcie obrad zabrał p. Henryk Srokosz, który na ręce Prezes Zarządu, Haliny Palarz, wręczył podziękowanie dla Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury” za współpracę na rzecz rozwoju krajoznawstwa i turystyki wśród dzieci i młodzieży w regionie częstochowskim.

 

news-2017-02-07-dyplom1.jpg

Podsumowując całokształt działalności Stowarzyszenia PPJ w okresie 2016 roku Przewodnicząca Zebrania stwierdziła, że zarówno Zarząd, Komisja Rewizyjna, Rada jak i biuro pracowały bardzo dobrze i zostały zrealizowane zaplanowane na ten rok zadania.

Kondycja merytoryczna, finansowa, organizacyjna jest bardzo dobra i rokuje realizacje planowanych działań na kolejny rok!

Źródło: http://www.jura-ppj.pl

 

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).