Poniedziałek, 24 lutego 2020r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Witacze zapraszają do gminy Mstów !

Styczeń 15, 2020

Przestrzeń publiczna gminy Mstów wzbogaciła się o nowe witacze, zamontowane w punktach wjazdowych na teren gminy.

wit1

Nowe witacze, dwustronne (o rozmiarze 300 x 100 cm), zostały wykonane z nowoczesnych, odpornych materiałów. W projekcie uwzględniono grafikę z folii odblaskowej o wysokiej trwałości oraz innowacyjny system oświetlenia ledowego, zasilanego panelem słonecznym (z akumulatorem). Czujnik zmierzchowy załącza oświetlenie tylko w porze nocnej.

Galeria zdjęć

Witacze zapraszają do gminy MstówWitacze zapraszają do gminy MstówWitacze zapraszają do gminy MstówWitacze zapraszają do gminy Mstów

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).