Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Wojewódzki test sprawności syren alarmowych

Listopad 24, 2017

Testy sprawności syren alarmowych używanych w systemie alarmowania i ostrzegania ludności są przeprowadzane regularnie. Kolejny test odbędzie się 28 listopada w godzinach między 9.00 a 13.00.

 

phpThumb_php

 

Zamierzeniem testu jest, aby był uruchomiony w warunkach jak najbardziej rzeczywistych i dlatego zostanie on przeprowadzony w sposób dynamiczny. W trakcie testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający trzy minuty, jest to sygnał oznaczający odwołanie wszelkich alarmów.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).