Środa, 17 lipca 2019r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Wyniki konkursu: „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. śląskim”

Sierpień 09, 2018

Zakończyła się I edycja konkursu dla mieszkańców woj. śląskiego pt. „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie śląskim” organizowanego przez serwis Clicktrans.pl.

Przedstawiamy dwójkę laureatów, których prace zostały wyróżnione.
 

Laureaci:

I miejsce

Marcelina Biernat (Rajcza)

II miejsce

Joanna Żurek (Kalety)

 

Szczegółowe informacje o zwycięzcach i nagrodach znajdują się na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-slaskie

Już niedługo pracę, która zajęła I miejsce będzie można przeczytać/obejrzeć na blogach http://info.clicktrans.pl oraz https://clicktrans.com/blog.

Wszystkich uczestnikom gratulujemy!

Załącznik do pobrania:

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).