Środa, 22 maja 2019r. | Imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
Pokaż menu

,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Listopad 17, 2018

W dniu 7.11.2018r. w Konopiskach odbył się XIX powiatowy turniej piłkarski ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii chłopców U-12, którego zwycięzca uzyskał awans do finału wojewódzkiego.

tymb

W gronie jedenastu drużyn bardzo dobrze spisała się mstowska reprezentacja, która w ostatecznym rozrachunku zajęła 3. miejsce. Nasza drużyna będąca, w zdecydowanej większości, rok młodsza od swoich rywali (co bardzo dobrze rokuje na kolejny sezon) pewnie wygrała w swojej grupie, uzyskując następujące wyniki:

Mstów – Broniszew 5:0,

Mstów – Kamienica Polska 2:1,

Mstów- Garnek 4:2.

 

Niestety w finale, w którym spotkali się zwycięzcy grup, nasza drużyna nie wytrzymała turnieju kondycyjnie i zajęła ostatecznie 3 miejsce. Duże brawa i podziękowania dla chłopców za wielkie zaangażowanie i walkę do ostatnich minut.

Tymbark2018a

Skład drużyny z Mstowa: Bartosz Baryś, Paweł Charaziak, Jan Derda, Krystian Kępa, Tymoteusz Mazanek, Maciej Olczyk, Adrian Pardela, Adrian Portas, Bartosz Swołek, Wiktor Zwolski, Kacper Boral.

 

Bramki zdobyli: Wiktor Zwolski 4, Tymoteusz Mazanek 4, Adrian Portas 3.

Opiekun : Piotr Całusiński

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).