Wtorek, 20 października 2020r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu

Zajęcia prozdrowotne w GOKu

24 września, 2020

Zumba, joga oraz fitness to nowe propozycje mstowskiego GOKu na jesienne wieczory.
 

Zumba w GOKu

W środę 30 września 2020 r. o godz. 19.30 na sali widowiskowej GOKu startują zajęcia Zumby. To nowa propozycja w ofercie zajęć Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie. Na każdym spotkaniu przewidziano spalanie kalorii, gorącą muzykę i świetną zabawę. Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor ZUMBA®FITNESS Kamila Kwandrans (telefon 512-102-951). Pierwsze zajęcia GRATIS! Zapraszamy!

Plakat-Zumba

Zajęcia prozdrowotne w GOKu

Nie tylko wakacje nakłaniają nas do pójścia na siłownie lub do podjęcia diety. Zgrabna sylwetka marzy się niejednej Pani i to przez cały rok. Wszyscy wiemy, że „w zdrowym ciele zdrowy duch” i w szczególności w okresie pandemii potrzeba dobrego samopoczucia jest istotna. Dodatkowo niejedna Pani potwierdzi, że żadna dieta nie działa tak skutecznie jak wsparta ćwiczeniami ruchowymi. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie oferuje pakiet zajęć sportowych.

 

Na sali widowiskowej GOKu będzie można skorzystać z zajęć JOGI (poniedziałek), FITNESS (wtorek) oraz ZUMBY (środa).

 

Joga to ćwiczenia bardzo bliskie gimnastyce, które wykonywane są na macie z wykorzystaniem przedmiotów do gimnastyki typu piłki lub ciężarki. Wspomagają zdrowy rozwój całego ciała, szczególnie kręgosłupa. Fitness to ćwiczenia gimnastyczne, również wykonywane na macie, ale wzbogacone i dynamiczne figury typu step i podskoki. Wspaniale wpływają na kondycję organizmu. Zumba natomiast to ćwiczenie połączone z tańcem. Dynamiczna forma ruchu poprawia nie tylko pracę wszystkich mięśni, ale i samopoczucie. I wszystko to w rytm muzyki, która jak wiadomo ma swoje pozytywne działanie.

 

Już niedługo ukażą się plakaty z dokładnymi informacjami o terminach i godzinach. Zachęcamy do śledzenia profilu GOKu na Facebooku i strony www instytucji.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).