Środa, 28 października 2020r. | Imieniny: Szymona, Tadeusza
Pokaż menu

Zamknięcia odcinków drogi Wancerzów-Rudniki

16 września, 2020

W związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej 1060S na odcinku Rudniki-Wancerzów” Powiatowy Zarząd Dróg informuje, że w dniach 17-19 wrzesień br. (od czwartku do soboty) nastąpią zamknięcia odcinków drogi. Szczegóły poniżej.

PDF pismo-BITUM

 

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).